+371 677 61 149 | info@hotelpegasapils.com

Sals istaba –
ar 30% atlaidi 2 personam

Cena: € 13.00

Seansa ilgums 40 minūtes.
Veikt rezervāciju

 

Galoterapīja – terapija ar sāls kristālu palīdzību. No sākuma izmantoja dabiskas sāls alas, bet tagad veido mākslīgas sāls istabas. Process ir tāds: sāls ioni, kuri atrodas gaisā ar ieelpu ieklust caur elpvadu un novērš daļu no baktērijām un mitrumu no plaušām. Sals ala labvēlīgi ietekmē pret ādas iekaisumiem, bronhiālu astmu un alerģijām. Vajag atcerēties, ka galoterapīja nevar paveikt ātru efektu, lai parādījās efekts vajag neliels laiks. Jūs redzēsiet rezultātu pēc trim – četrām procedūrām.

Sāls īpašības

Ārstnieciskās telpas atmosfēra intensīvi piepildās ar jūras sāls mikrodaļām un un fitoaeroniem, kuri tādējādi ar mitruma palīdzību 30- 50% , un gaisa temperatūru + 18-20 izveidojās noturīgs, ārstniecisks mikroklimats.

Unikālā mitruma un temperatūras saderība ar noteiktu spiedienu , nātrija, magnija, kalcija, un joda joniem gaisā, rada labvēlīgu ietekmi uz sekojošām organisma sistēmām:

Centrālā nervu sistēma:
Paaugstināta plaušu ventilācija, gāzu apmaiņas paaugstināšanās, elpceļu aktivizācija, pretiekaisuma iedarbība, pretalerģiska iedarbība, bronhiālā darbība un ietekme.

Центральная нервная система:
Centrālās nervu sistēmas funkcijas uzlabošanās, mazina nogurumu, nomierinoša iedarbība, vieglas miegazāles, sāpes mazinoša iedarbība, stresu mazinoša iedarbība.

Vielmaiņas procesi:
Paaugstinātas skābes atjaunošanas procesi, vielmaiņas, un ūdens apmaiņas procesa stimulācija, paaugstināta fermentu sintēze, cukura samazināšana asinīs.

Asinsrites sistēma:
Asins formulas normalizācija, hemoglobīna satura paaugstināšanās, imūnsistēmas uzlabošanās, skābes balansa uzlabošanās, arteriālā spiediena uzlabošanās, mikrocirkulācijas uzlabošanās, spazmatisks efekts. Gaisīgā ārstnieciska vide raksturojās kā augsta bakteriala tīrība.

Ārstniecības un profilakses norādījumi:
– ādas un elpošanas ceļu hronisko slimību ārstēšanai un profilaksei;
– psihoemocionālas spriedzes gadījumos;
– imunitātes stiprināšanai un aizsardzībai;
– sezonas depresijas gadījumos;
– vispārējais ādas atveseļošanai;
– veģetatīvās nervu sistēmas stabilizēšanai.